Oferta

Specjalizuję się w projektach wnętrz przestrzeni mieszkalnych typu apartamenty i domy jednorodzinne, ale również nieobce są mi przestrzenie publiczne takie jak sklepy, restauracje, czy biura. Przede wszystkim podejmuję się większych, kompleksowych powierzchni, natomiast wykonuję także koncepcje pojedynczych pomieszczeń typu łazienka, kuchnia, pokój dziecięcy czy biurowy. Z taką samą rzetelnością i pomysłowością podchodzę do projektów małych i wielkich!

 

Dopasowuję się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. To jest dla mnie kluczowe. Proces projektowy przypomina trochę szycie garnituru na miarę, a dzięki temu każde wnętrze jest skrojone pod konkretnego inwestora, który ma się czuć w projektowanej dla niego przestrzeni jak ryba w wodzie 

 

       JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

 

Pierwszy krok to wycena prac projektowych i określenie jego zakresu. Jeśli to już za nami, możemy podpisać umowę i zacząć wspólną przygodę z projektowaniem Waszego wnętrza :)

 

Zatem umawiamy się na inwentaryzację, osobiście dokonuję pomiarów całej inwestycji i sprawdzam czy pokrywają się one z rysunkami budowlano-wykonawczymi, które są w Waszym posiadaniu. Słucham Waszych oczekiwań, zadaję pytania, ustalamy wspólnie kierunek stylistyczny, a także określacie budżet jakim dysponujecie na wykończenie wnętrza. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu wiem jakie rozwiązania i produkty moge Wam zaproponować.

 

FAZA KONCEPCYJNA

 

Najpierw odnajdujemy odpowiedni rozkład funkjconalny. Ma być on skrojony pod Wasze potrzeby, dlatego w tym celu zasypuję Was ogromem pytań a potem przygotowuję warianty różnych układów w formie rzutów. Wybieramy najlepszy i go dopracowujemy. Kiedy trudno się zdecydować na podstawie płaskich rysunków, wykonuję dla Was tzw. "szkice 3D". Będą one monochromatyczne, dzięki czemu łatwiej skupić się na tym, co w tym momencie najważniejsze, czyli rozplanowaniu przetrzeni. 

 

Następnym krokiem jest dobór materiałów, kolorów i nadanie charakteru projektowi. Chętnie obejrzę Wasze inspiracje. Wizualizacja, którą przygotowuję ma za zadanie oddać pomysł, przedstawić stylistykę i przybliżyć wizualnie ideę. Natomiast nie jest ona jeszcze odwzorowaniem 1 do 1. Na tym etapie możemy jeszcze wprowadzać korekty.

Wysyłam do Was mnóstwo propozycji mailowo, a więc proszę o częste sprawdzanie poczty i odpowiadanie na wiadomości :) Mając zawężony już krąg produktów i chcąc doprecyzować i skonkretyzować poszczególne elementy wnętrza takie jak np. lampy czy meble tworzę "moodboardy" w formie plansz 2D (pdf). Są to zestawienia zdjęć produktów w danym pomieszczeniu. Dzięki nim doskonale widać czy dane produkty do siebie pasują i tworzą spójną całość. 

 

FAZA TECHNICZNA

 

Po zaakceptowaniu przez Was planów i szkiców funkcjonalno-przestrzennych oraz większości proponowanych produktów następuje faza techniczna. To etap, w którym opracowuję rozrysy techniczne dla wszystkich podwykonawców, czyli fliziarzy, elektryków, stolarzy itp. Będą to rysunki w formie rzutów, przekrojów i widoków ścian zawierające m.in. rozrysy przyłączy elektrycznych i hydraulicznych, rysunki podłóg, sufitów podwieszonych, mebli pod wymiar, w szczególności dokładne rozrysy łazienek i kuchni /dokładną listę składowych wysyłam mailowo/

Na tym etapie dokładnie wyliczam ilości potrzebnych materiałów typu płytki, sztukaterie, podłogi itp. Możemy już także składać zamówienia. Komplet rysunków wysyłam mailowo lub jeśli jest takie Wasze życzenie, drukuję w formacie A4 i A3.

Teraz pozostaje tylko czekać aż ekipy rozpoczną swoje prace a Wy już niedługo zobaczycie efekty na żywo :)

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udzielam telefonicznie lub mailowo.

 

Zachęcam do kontaktu i bezpłatnych wycen!