O nas

Perihdesign to studio projektowe specjalizujące się w projektowaniu ponadczasowych i eleganckich wnętrz. Założycielką jest Karolina Perih-Kamecka, absolwentka wydziału Architektury na Politechnice Szczecińskiej – architektka, która zdobywała swoją wiedzę również za granicami Polski uczestnicząc w programie Architectural Technology and Construction Management na uczelni VIA University College w Danii oraz odbywając staż w irlandzkim biurze architektonicznym w Limerick. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, nie trzymając się przy tym utartych konwenansów i sztampowych reguł. Zawsze szuka oryginalnych rozwiązań i inspiracji z całego świata. Dobiera odpowiednie wyposażenie, piękne dodatki i sztukę, ale przede wszystkim kieruje się funkcjonalnością projektowanej przestrzeni: 

   

                  "Miejsce, w którym mieszkamy, to nie tylko nasza wizytówka, ale przede wszystkim oaza, do jakiej chętnie wracamy. To miejsce, gdzie panuje harmonia między naszą osobowością a tym, co nas otacza każdego dnia  ...       

                   Nie produkuję pomysłów, nie powielam schematów, pomagam wyrazić siebie w otaczającej przestrzeni.  Łączę swoje umiejętności, doświadczenia i natchnienia z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami"

 

arch. Karolina Perih-Kamecka

tworzenie stron www Kraków Millenium Studio